Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

szkoła lotnicza, polecicie ?

szkoła lotnicza, polecicie ?

Jest jakaś szkoła lotnicza, która proponuje licencje na małe samoloty? Chodzi mi o taki, co pomieści cztery osoby.

Odi

Posty: 2

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem bardzo zadowolony. Mają instruktorów, którzy naprawdę potrafią nauczyć. Cieszę się, że tutaj jestem i mam nadzieje, że zdam egzamin państwowym.

Anielkka

Posty: 9

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby piękne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, że marzyć nadal będzie, ale może w przyszłości?

Kitas

Posty: 10

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, ale zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, dlatego to nie jest dla mnie.

mJaUrVcEin

Posty: 18

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, niemniej jednak żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie dostanie, zatem zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to należałoby byłoby sprawdzić czy mamy jakiekolwiek szanse zdrowotne.

jkiolek56

Posty: 8

 
Bez kłopotów można się zapisać na kursy lotnicze dla pilotów rekreacyjnych. Wtedy można zabrać cztery osoby, a sam samolot gotowy do startu nie może przekraczać dwóch tysięcy kilogramów. Jeżeli ma być większy to już jest konieczna inna licencja.

EQP

Posty: 7

 
Mnie się marzyło dostanie licencji pilota, ale koszty były za wysokie. Do tego jeszcze konieczny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, ale to kilkaset pln na godzinę. Szkoda.

namok

Posty: 13

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, jakich masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem niezmiernie zadowolony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

@_yyy111

Posty: 16