Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Rzadkie odmiany roślin

Rzadkie odmiany roślin

Cześć, polećcie mi jakiś dobry sklep internetowy, związany z ogrodnictwem. Jeżeli tak, to proszę o informacje na dany temat, albowiem niesłychanie mi na tym zależy. Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi, dziękuję i proszę o szybkie odpowiedzi zawarte w komentarzach poniżej.

Grochu

Posty: 22

 
Dzień dobry wszystkim ogrodnikom! Mogę wam pomóc w poszukiwaniu należytego sklepu internetowego. Od pewnego czasu zamawiam rośliny ze sklepu www.gardenpark.com.pl i jestem zadowolona w stu procentach dlatego zobaczcie sami, napiszcie jak wam się podoba i czy jesteście zadowoleni.

beniek

Posty: 21

 
Dzień dobry, jestem ogrodnikiem od mnóstwo lat, zimuje się wieloma ogrodami, chciałbym poszerzyć moja różnorodność roślin, zatem poszukuje sklepu, który posiada niesłychanie rzadkie gatunki roślin. Rośliny winny być niesłychanie dobrze przechowywane w okresie transportu, czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Dragon

Posty: 19

 
Hej, od jakiegoś czasu poszukuje sklepu internetowego z kwiatami. Nie mogę odnaleźć żadnego godnego mojej uwagi, pragnę nabyć rzadkie odmiany roślin więc sklep powinien być doświadczony. Jeśli macie namiary na taki sklep to proszę podzielcie się nimi ze mną.

Dziękuje serdecznie z góry i pozdrawiam wszystkich ogrodników.

mariuseus

Posty: 23

 
Dzień dobry, również szukam sklepu z kwantami, przede wszystkim chodzi mi o krzewy ale parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Szukam rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi doświadczony sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

donbagino

Posty: 19

 
Cześć, macie na miary na jakiś sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą roślin? Jestem ogrodnikiem i poszukuję dobrego sklepu, który będzie perfekcyjny dla mnie. Jeśli macie jakiś godny polecenia to będę wdzięczny za informacje.

Dr-House

Posty: 26

 
Czesć!

Jeżeli szukacie najlepszego sklepu internetowego to mam dla was perfekcyjny natomiast mianowicie www.gardenpark.com.pl, korzystam z usług tego sklepu od mnóstwo lat i jestem w stu procentach zadowolona. Polecam go wszystkim znajomym i mojej rodzinie. Bardzo dobra jakość produktów.

Polecam serdecznie. Do usłyszenia..

pmrm1

Posty: 25

 
Hej, szukam również sklepu z roślinami, nie mam zaufania do tych miejskich sklepików z nasionami marchewki. Poszukuje rzadkich odmian krzewów dlatego nie mam wyjścia i musze zamawiać je poprzez internet, jak macie namiary na jakiś dobry sklep to podzielcie się nim ze mną, dziękuje z góry.

Adi666

Posty: 20